The Paris 15 Place

  • 30 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

Apartmán The Paris 15 Place nabízí ubytování s vysokorychlostním přístupem k internetu v pokojích, 2 km od Musée de l’Armée des Invalides. Apartmán se skládá z 1 ložnic, 1 koupelen, a také kompletní kuchyně.

V apartmánu se nachází i fitness centrum pro aktivní hosty.

Živé centrum města Paříž se nachází ve vzdálenosti 4 km od apartmánu, který se nachází ve čtvrti 15. obvod – Porte de Versailles. Eiffelova věž je ve vzdálenosti 25 minut pěší chůze, a stanice metra Dupleix je asi 650 metrů daleko. Mazeh servírují jídla středovýchodní kuchyně a leží jen 5 minut chůze od apartmánu. Železniční nádraží Javel je asi 950 metrů daleko.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near The Paris 15 Place
Bel Appartement Parisien Proche Tour Eiffel
Cena pouze pro mobilní zařízení

Bel Appartement Parisien Proche Tour Eiffel

8.3
Velmi dobrý 3 recenze
44 m od ubytování
Grenelle Design
Cena pouze pro mobilní zařízení

Grenelle Design

9.0
Výjimečný 1 recenzi
575 m od ubytování
Cozy Apartment 5 People Tour Eiffel - Champ De Mars
Cena pouze pro mobilní zařízení

Cozy Apartment 5 People Tour Eiffel - Champ De Mars

8.3
Velmi dobrý 11 recenzí
714 m od ubytování
USD 547 USD 492
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Letiště Paříž-Orly
    18 km

    Vlaková nádraží

    Gare Montparnasse
    2,3 km

    Vybavení

    Internet

    • Internetové připojení

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Aktivity

    • Fitcentrum
    • Cyklistika

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice

    V pokojích

    • Topení
    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Žehlení

    V koupelně

    • Toaletní potřeby zdarma

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:00
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licence7511512955310
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán The Paris 15 Place apartmán umístěn?
      Apartmán The Paris 15 Place apartmán se nachází v blízkosti Nákupní centrum Beaugrenelle.
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán The Paris 15 Place?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán The Paris 15 Place patří mimo jiné Březnové pole, Musée de l’Armée des Invalides, Eiffelova věž.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán The Paris 15 Place apartmán?
      Cena pronájmu apartmán The Paris 15 Place apartmán je 169 €.
    • Jaké způsoby platby apartmán The Paris 15 Place akceptuje?
      Apartmán The Paris 15 Place akceptuje následující způsoby platby:
      • Mastercard
      • American Express
      • Visa
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti toto ubytování typu apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Mazeh a Restaurant Stephane Martin, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Nabízí toto ubytování typu apartmán internet?
      Toto ubytování typu apartmán nabízí vysokorychlostní přístup k internetu v pokojích.
    • Jaká je velikost apartmán The Paris 15 Place apartmán?
      Apartmán The Paris 15 Place apartmán má celkovou výměru 30 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Letiště Paříž-Orly
    18 km

    Vlaková nádraží

    Gare Montparnasse
    2,3 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    The Paris 15 Place

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít